Hakkımızda

Petek Büfe

PETEK BÜFE 1971 yılında istanbul galata'da İsmet ve Kadir Yelkenci kardeşler tarafından kurulmuş olup şuan 2, kuşak tarıfından bir çok kez şubeleşme yatırım projeleri ile gelen teklifleri red ederek tek şübe sistemi korunarak işletilmektedir.

PETEK BÜFE Ailesinin aşkla ve saygıyla bağlı olduğu mesleğini yürütmek adına , PETEK BÜFE markasının köklü geçmişine dayanarak , bilgi , beceri , birikim ve tecrübesini , yoğun emek ve ustalıkla yoğurup , son derece hassasiyet ve titizlikle işleyerek , kesin doğruluk ve dürüstlükle yüksek ticari ahlakı birleştirmek suretiyle ,koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla ,üstün kaliteli ürünlerini tüketicilerin damak zevkine sunmasıdır.

İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.


Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.

Bahane değil çözüm üretiyoruz.


Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Mevcut sitemin korunması için ilk günki disiplin ve prensiplerimizden taviz vermiyoruz.

Kendimizi kendimiz tarafından övmüyoruz sizleride bu lezzetleri test etmek için galata'daki yerimize bekliyoruz.